Menu

Construction and Power Tools in Georgia

header photo

Permolit Saten Rulo

Permolit Kalorifer (Parmak) Rulo

Permolit Saten Yedek Rulo

Permolit Kalorifer Yedek (Parmak) Rulo

Permolit Mikrofiber İç Ve Dış Cephe Rulo

Permolit Plastik Saplı Kestirme Fırça

Permolit Mikrofiber İç Ve Dış Cephe Yedek Rulo

Permolit Plastik Saplı Lüks Y.Boya Fırçası

Permolit Robot Fırça

Permolit Ahşap Saplı Süper Kestirme Fırça

Permolit Pratik Branda

Permolit Ahşap Saplı Ekstra Y.Boya Fırçası

Permolit Koruyucu Örtü

Permolit Permo Yol Çizgi Boyası

Solvent bazlı, klor kauçuk modifiye alkid bağlayıcılı, mat görünümlü, beyaz veya sarı renkli soğuk trafik işaret boyasıdır.

Permolit Permo Yol Çizgi Boyası Tineri

Yol çizgi boyası tineri ve temizleme solventidir.

Permolit Örtücü Boya

Solvent bazlı, termoplastik reçine esaslı leke problemli yüzeyler için geliştirilmiş mat iç cephe boyasıdır. Normal boyalar ile bir türlü kapatılamayan, rutubet lekesi, mürekkep, grafiti, keçeli / mumlu kalem, ruj, nikotin, soba, yangın sonrası ortaya çıkan kurum, is gibi lekeleri izole ederek tekrar yüzeye çıkmasını engeller.

Permolit Tenis Kort Boyası (Solvent Bazlı)

Örtücülük gücü yüksektir. UV ışınlarına karşı dayanıklı olup solmaya karşı dirençlidir. Hava kurumalıdır.

Permolit Tenis Kort Boyası (Su Bazlı)

Örtücülük gücü yüksektir. UV ışınlarına karşı dayanıklı olup solmaya karşı dirençlidir.

Akçalı Antibakteriyal Boya

Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, antibakteriyal etkili, yarımat, tam silinebilir iç cephe duvar boyasıdır. Permolit grubu iç cephede kullanılabilecek astarlar ile kullanılır.

Permolit Su Bazlı Yangın Geciktirici Boya

Su bazlı, yangına karşı pasif koruma sağlayan astar boyadır. Yangın esnasında kalınlığının 40-60 katı arasında kabararak yangın sıcaklığını uygulandığı yüzeye geçişini geciktirir. Kullanılmadan önce yüzey, uygun astar ile astarlanmalıdır.

Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu

Alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf ve parlak görünümlü, dekoratif renklerde, UV dayanımı yüksek, son kat ahşap koruyucudur. Ayrı ayrı ahşap koruyucu ve vernik uygulaması gerektirmez. Transparan yapısı ile ahşabın doğal dokusunu gizlemeden renklendirip korur.

Permolit Parke Cam Cila

Solvent bazlı, üretan alkid esaslı, tek komponentli, parlak, şeffaf, son kat parke verniğidir.Ahşabı, doğal görümünü bozmadan, deterjan, alkol, yağ ve meyve suyu gibi aşındırıcılara karşı korur. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu kullanılmalıdır.

Permolit Yat Vernik (Parlak)

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf ve UV dayanımı yüksek, koruyucu ve dekoratif, son kat, sentetik verniktir. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, atmosfer koşullarına, çizilmeye, yağmur ve deniz suyunun yıpratıcı etkilerine karşı korur. Çatlamaz, kabarmaz ve dökülmez. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu kullanılmalıdır.

Permolit Selülozik Vernik (Mat-Parlak-İpek Mat)

Solvent bazlı, alkid reçine ve nitroselüloz esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli parlak / ipek mat / mat selülozik son kat mobilya verniğidir.Hızlı kurur. Ahşabın doğal görüntüsünü değiştirmez. Ahşabı nem çizilme ve darbelere karşı korur. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Selülozik Dolgu Verniği kullanılmalıdır.

Permolit Selülozik Dolgu Verniği

Solvent bazlı, alkid reçine ve nitroselüloz esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli selülozik dolgu verniğidir. Uygulandığı yüzeyi doldurur, dayanıklı, kolay, zımparalanan film tabakası bırakır. Son kat vernik sarfiyatını azaltır.

Permolit Tik Yağı

Solvent bazlı, sert ahşapları besleyici ve koruyucu bakım yağıdır.Meşe, tik, maun, ireko, gül gibi sert ve değerli ahşapları besler, kurumasına, çatlamasına, renginin grileşmesine engel olur, ömrünü uzatır. Ahşabın doğal dokusunu bozmadan korur.

Permolit Masif Ve Kaplama Tamir Macunu

Su bazlı, PVA bağlayıcılı, masif, kaplama ve tamir macunudur. Ahşap yüzeylerdeki delik, oyuk vb aşınmış bölgelerin tamiri için kullanılabilen, doldurma gücü yüksek, 25 farklı ahşap renginde, zımparalanabilir dolgu macunudur.

Permomacun Sentetik Boya Macunu

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dolgu, tamir ve yüzey düzeltme macunudur.Çekimi kolay, uygulaması rahattır, çabuk kurur, suya ve deniz şartlarına karşı dayanıklıdır.

Akçalı Sülyen Boya

Sentetik reçine bazlı, metal yüzeylerde pas önleyici, ısıya dayanıklı antikorozif boyadır.

Monotip Antipas (Parlak) Pas Önleyici

Her tip paslı veya paslanır metal üzerine dekoratif görünüm kazandırmak, paslanmaktan korumak amacıyla geliştirilmiş, astar ve son kat boyadır.

Monotip Antipas (Yarımat)

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, yarımat antikorozif, sentetik astar ve son kat boyadır.Her tip paslı veya paslanır metal üzerine dekoratif görünüm kazandırmak, paslanmaktan korumak amacıyla geliştirilmiş, astar ve son kat boyadır.

Permolit Amerikan Kapı Boyası

Yüksek örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Sararmaya karşı dirençlidir. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün yüzeylerin oluşmasını sağlar, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir.

Akçalı Antipas Pas Önleyici Metal Astarı

Her tip paslanır metali, paslanmaktan korumak son kat boya uygulamasına hazır hale getirmek için geliştirilmiş, astar kat antipas boyadır.

Permolit Grafite Özel Metal Boyası

Solvent bazlı, epoksi bağlayıcı esaslı, hava kurumalı, metalik görünümlü, antikorozif son kat parlak boyadır. Hızlı kurur, uygulandığı tüm yüzeyler üzerinde metalik ışıltılı bir film bırakır.

Permolit Hammerton

Solvent bazlı, epoksi modifiye alkid bağlayıcı esaslı, hava kurumalı, çekiçlenmiş metal görünümlü, parlak son kat boyadır. Dekoratif amaçlı metal boyasıdır. Hızlı kurur. Çıplak ve astarlanmış metal yüzeylere çok iyi yapışır. Metal işçiliği sırasında meydana gelen kusurları kapatır. Dekoratif görünüm kazandırır. Paslanır metalleri korozyona karşı korur.

Permolit Metallon Pas Önleyici

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dekoratif, metalik, antikorozif, sentetik son kat boyadır. Uygulandığı tüm yüzeyler üzerinde metalik ışıltılı bir film bırakır.

Permolit Metallon Işıltılı Parlak Koruyucu Vernik

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dekoratif, metalik, antikorozif, sentetik son kat verniktir. Metallon boyanın parlaklığını ve metalik efektini artırır.

Akstar Alüminyum Yaldız Boya

Solvent bazlı, hidrokarbon reçine esaslı, ısıya dayanıklı, dekoratif, parlak, metalik görünümlü son kat, koruyucu boyadır.

Akçalı Yaldız Boya (Altın-Bronz-Bakır)

Solvent bazlı, hidrokarbon reçine esaslı, ısıya dayanıklı, dekoratif, parlak, metalik görünümlü son kat, koruyucu boyadır.Uygulandığı yüzeylere parlak, metalik görünüm kazandırır.

Permolit Permolüks Parlak Lüks Sentetik Boya

Yüksek parlaklığa ve örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Parlaklığını uzun süre muhafaza eder. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün yüzeylerin oluşmasını sağlar, sararmaya, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir, uygulandığı yüzeyleri dış etkilerin zararlarından korur.

Permolit Enamel Sentetik Boya

Yüksek parlaklığa ve örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Parlaklığını uzun süre muhafaza eder. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün yüzeylerin oluşmasını sağlar, sararmaya, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir, uygulandığı yüzeyleri dış etkilerin zararlarından korur.

Permolit Mat Sentetik Boya

Yüksek örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Sararmaya karşı dirençlidir. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün yüzeylerin oluşmasını sağlar, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir. Yıkanıp, silinebilir. Fırça izi bırakmaz, çabuk kurur.

Permolit Permast Sentetik Astar Boya

Yüksek örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Kolay zımparalanır. Sararmaya karşı dirençlidir. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün, pürüzsüz yüzeylerin oluşmasını sağlar, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir. Son kat boyaların altında düzgün ve sağlam bir yüzey oluşturur, son kat boyanın sarfiyatını azaltır. Son kat boyada yüzeyden kaynaklanacak, düzensiz kuruma ve dalgalanmaları, boya kusurlarını azaltır.

Permolit Selülozik Tiner

Çözme gücü yüksek, özel solvent karışımı, selülozik inceltici ve temizleme solventidir.

Permolit Sentetik Tiner

Petrol fraksiyonlu, sentetik inceltici ve temizleme solventidir.

Permolit Binder

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek son kat boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Boya sarfiyatını düşürür. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Emiciliği yüksek, tozuma karekterli yüzeylere derinlemesine nufuz ederek üzerindeki serbest maddeleri yüzeye bağlar ve son kat boya için uygun zemin haline getirir. Özellikle alçı ve macun yüzeyler için maksimum performans sağlar. Solvent bazlı boya uygulanmış yüzeylerde su bazlı boyaya geçiş yaparken Permoset Geçiş Astarı tercih edilmelidir.

Permolit Permolak Su Bazlı Akrilik Astar

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Zemine nufuz ederek sağlamlaştırır. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır.

Permolit Dış Cephe Silikonlu Örtücü Astar

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Silikon katkısı ile zemini yağmur gibi atmosferik etkilere karşı korur. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır. Çok emici ve tozuma özellikli yüzeylerde Permolit Binder, solvent bazlı boya uygulanmış yüzeylerde su bazlı boyaya geçiş yaparken Permolit Permoset İç ve Dış Cepheler İçin Dönüşüm Astarı tercih edilmelidir.

Permolit İç Cephe Örtücü Astar

Mineral yüzeylerde üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlar. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak son kat boyanın örtücülüğünü artırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Silikon katkısı ile zemini yağmur gibi atmosforik etkilere karşı korur. Eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde son kat boyanın sarfiyatını azaltır.

Permolit Permoset İç ve Dış Cepheler İçin Dönüşüm Astarı

Solvent bazlı saten boya uygulanmış eski yüzeylerin üzerine su bazlı saten boya uygulamalarında kullanır. Eski solvent bazlı boya tabakasının üzerine yeni su bazlı boyanın iyi yapışmasını sağlar. Eski koyu renkli boyalı yüzeylerin renk değişiminde son kat boyanın örtücülüğünü artırır, boya sarfiyatını ve işçiliği azaltır. Özellikle tamir görmüş zeminlerde oluşmuş çok farklı dokuların son kat boyada gözükmesini engeller.

SEARCH PRODUCTS

Miller

Loctite