Menu

Construction and Power Tools in Georgia

header photo

Blog posts : "Permolit: Binder ve Astarlar"

Permolit Binder

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek son kat boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Boya sarfiyatını düşürür. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Emiciliği yüksek, tozuma karekterli yüzeylere derinlemesine nufuz ederek üzerindeki serbest maddeleri yüzeye bağlar ve son kat boya için uygun zemin haline getirir. Özellikle alçı ve macun yüzeyler için maksimum performans sağlar. Solvent bazlı boya uygulanmış yüzeylerde su bazlı boyaya geçiş yaparken Permoset Geçiş Astarı tercih edilmelidir.

Permolit Permolak Su Bazlı Akrilik Astar

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Zemine nufuz ederek sağlamlaştırır. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır.

Permolit Dış Cephe Silikonlu Örtücü Astar

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Silikon katkısı ile zemini yağmur gibi atmosferik etkilere karşı korur. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır. Çok emici ve tozuma özellikli yüzeylerde Permolit Binder, solvent bazlı boya uygulanmış yüzeylerde su bazlı boyaya geçiş yaparken Permolit Permoset İç ve Dış Cepheler İçin Dönüşüm Astarı tercih edilmelidir.

Permolit İç Cephe Örtücü Astar

Mineral yüzeylerde üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlar. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak son kat boyanın örtücülüğünü artırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Silikon katkısı ile zemini yağmur gibi atmosforik etkilere karşı korur. Eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde son kat boyanın sarfiyatını azaltır.

Permolit Permoset İç ve Dış Cepheler İçin Dönüşüm Astarı

Solvent bazlı saten boya uygulanmış eski yüzeylerin üzerine su bazlı saten boya uygulamalarında kullanır. Eski solvent bazlı boya tabakasının üzerine yeni su bazlı boyanın iyi yapışmasını sağlar. Eski koyu renkli boyalı yüzeylerin renk değişiminde son kat boyanın örtücülüğünü artırır, boya sarfiyatını ve işçiliği azaltır. Özellikle tamir görmüş zeminlerde oluşmuş çok farklı dokuların son kat boyada gözükmesini engeller.

Permolit Silikon Esaslı Dış Cephe Astarı

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Zemine nufuz ederek sağlamlaştırır. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır.

Permolit İç ve Dış Cepheler İçin Silikonlu Üniversal Örtücü Astar

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Dolgulu olduğu için ham zeminleri doyurarak son kat boya sarfiyatını azaltır. Uygulandığı yüzeyde beyaz bir film tabakası bırakarak üzerine gelecek boyanın örtücülüğünü arttırır. Gözenekli yapısı sayesinde duvarın nefes almasına engel olmaz, buhar geçirgenliği yüksektir. Silikon katkısı ile zemini yağmur gibi atmosferik etkilere karşı korur. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Örtücüdür eski boyalı yüzeylerin renk dönüşümünde boya sarfiyatını düşürür, işçiliği azaltır.

Permolit Brüt Beton Astarı

Bürüt betonlara uygulanan, alçı ve çimento esaslı sıvalarda, ortaya çıkan kabarma, yapışmama gibi sorunların önüne geçer. Renkli olduğundan uygulandığı bölgeler kolayca anlaşılabilir. Bürüt betonun emiciliğini azaltır böylece çimento esaslı sıvaların çok miktarda ve hızlı şekilde su kaybını önleyerek daha sağlam zeminlerin oluşmasına destek olur.

Permolit Grenli Dış Cephe Astarı

Eski boyalı ve kılcal çatlakları olan veya dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde son kat uygulamasından önce zemin hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Beyaz renklidir ancak son kat boya veya kaplama rengine göre renklendirilerek uygulanabilir. Mükemmel derecede aderans artırır. Grenli özellikte olduğundan kaplamaların zemine tutunmasını kolaylaştırır. Su buharı geçirgenliği özelliğine sahiptir. Kolay uygulanır, çevreye duyarlı ekolojik bir üründür.

Permolit Saten Alçı Astarı

Yüzeylere çok iyi nufuz ederek son kat boyanın tutunabileceği sağlam zeminler oluşturur. Boya sarfiyatını düşürür. Erken kurumayı engeller. Farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Emiciliği yüksek, tozuma karekterli yüzeylere derinlemesine nufuz ederek üzerindeki serbest maddeleri yüzeye bağlar ve son kat boya için uygun zemin haline getirir. Boyanın performansını artırır.

Permolit Süper Akrilik Su Bazlı Dış Cephe Macunu

Su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, dolgu, tamir ve yüzey düzeltme macunudur. Çekimi kolay, uygulaması rahattır, çabuk kurur, neme karşı dayanıklıdır.

Permolit Süper Akrilik Su Bazlı İç Cephe Macunu

Su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, dolgu, tamir ve yüzey düzeltme macunudur.Çekimi kolay, uygulaması rahattır, çabuk kurur, neme karşı dayanıklıdır.

Permolit Permokolor Üniversal Renklendirici

Su ve solvent bazlı her türlü boya, vernik, kaplama malzemesini renklendirmek için geliştirilmiştir. Boyama gücünün yüksek olması nedeniyle çok az miktar kullanılarak koyu tonlar elde edilebilir. Birlikte kullanılarak sınırsız renk tonları sağlanabilir. İç ve dış cephe boya sistemlerinde kullanılabilir, güneş ışığına karşı direnci yüksektir. Boya değildir, tek başına kullanılmaz. Renklendirici miktarı boyaların türüne göre değişmekle birlikte verniklerde en fazla % 3 örtücü boyalarda % 7 girilmelidir. Farklı kalite boyalarda aynı miktar renklendirici ile farklı renk tonları elde edileceği unutulmamalıdır.

Permolit Permokolor Su Bazlı Renklendirici

Su bazlı her türlü boya, vernik, kaplama malzemesini renklendirmek için geliştirilmiştir. Boyama gücünün yüksek olması nedeniyle çok koyu tonlar elde edilebilir. Birlikte kullanılarak sınırsız renk tonları sağlanabilir. İç ve dış cephe boya sistemlerinde kullanılabilir, güneş ışığına karşı direnci yüksektir. Çok koyu renkler istendiğinde renklendiricinin kendisi boya olarak kullanılabilir. Farklı kalite boyalarda aynı miktar renklendirici ile farklı renk tonları elde edileceği unutulmamalıdır.

Permolit Permodur Elyaflı Sıvı Plastik İzolasyon Kaplaması

Uygulaması çok kolaydır. Uzun ömürlüdür. Solvent ve bitüm içermez. Binaları nem, rutubet, su ve yağmur suyunun zararlı etkilerinden korur. Elastik olmasından sıcak ve soğuk farkından ötürü çatlama yapmaz. Yapışması mükemmeldir. Beyaz olarak üretilir, istenirse Permokolor renk tüpleri ile renklendirilerek yüzeylere dekoratif görünüm kazandırılabilir. Kimyasallara ve UV ışınlara direnci yüksektir. Üzerinde küf yosun ve mantar üremez. Üzerinde gezilecek ve mekanik darbelere maruz kalacak yüzeylerin üzerine koruyucu bir kaplama yapılması gerekir.

Permolit Permodur Sıvı Plastik Kaplama

Uygulaması çok kolaydır. Uzun ömürlüdür. Solvent ve bitüm içermez. Binaları nem, rutubet, su ve yağmur suyunun zararlı etkilerinden korur. Elastik olmasından sıcak ve soğuk farkından ötürü çatlama yapmaz. Yapışması mükemmeldir. Beyaz olarak üretilir, istenirse Permokolor renk tüpleri ile renklendirilerek yüzeylere dekoratif görünüm kazandırılabilir. Kimyasallara ve UV ışınlara direnci yüksektir. Üzerinde küf yosun ve mantar üremez. Üzerinde gezilecek ve mekanik darbelere maruz kalacak yüzeylerin üzerine koruyucu bir kaplama yapılması gerekir. Yatay ve dikey yerlerin kesişim yerlerinde Permodur elyaflı kullanılmalıdır.

16 Blog Posts

SEARCH PRODUCTS